10 Mart 2010 Çarşamba

Karışık..


Yukarıda gördüğünüz şişelere bayıldım.  Etiketleri  şuradan edinebilirsiniz.


Onlardan hoşlanmazsanız belki bunlardan hoşlanabilirsiniz. 
Yine aynı kaynaktan, etiketleri ücretsiz olarak indirebileceğiniz yer de şurası.


Şimdi size bir sorum olacak. Hiç "glass etching cream" cam kumlama kremi, buzlu cam kremi diye bir şey duydunuz mu? İstanbul'da bunu satan bir yer var mı? Bu krem normal camın üstüne sürünce onu buzlu cam haline getiriyor. Boya değil, asidik bir şey. Bardaklara, tabaklara istediğiniz deseni harfi yazabiliyorsunuz. Şurada bir uygulaması var. (Resim de oradan)Son olarak Zihni Sinir'den hoşlanıyorsanız  şuraya bir bakın :))

10 yorum:

Ayşe Şakarcan dedi ki...

Etiketlere bayıldım, hemen ben de indireceğim. renkli şişeler ise belki bilmiyorsundur yazayım, Ikea'nın, 3'lü set halinde satılıyor. Ben de de var onlardan ama etiket koyunca daha güzl olacaklar:)

zizim bizim dedi ki...

ayşe bilgi için çok teşekkürler :) şişelerin renkleri çok güzel. eatdrink'de de yazmış ikea'nın olduğunu, gidince hemen bir set edinip etiketleyeceğim :)

fotograf penceresinden dedi ki...

yine neler bulmuşsun harika şişeler etiketlerde harika hava katmış ama o sondaki cam kumlama şeysi harika ama hiç bir fikrim yok :)

zizim bizim dedi ki...

ceydacım teşekkürler :) zaten umutsuzca sordum o soruyu, herhalde buralarda öyle bir ürün yok :( olsa iyi olurdu ama..

Lisya dedi ki...

bauhaus'da bu tip şeylerden oluyo, bi bak belki vardır, bulursan haber ver, güzel şeyler yapılabilir :)

zizim bizim dedi ki...

lisya doğru diyorsun bauhaus'a bakayım ama umutsuz görüyorum. eğer bulursam emin ol haberin olur, çünkü hemen bir şeyler yapıveririm.. :)

vintage peony dedi ki...

etiketler için çok teşekkürler :)

zizim bizim dedi ki...

vintage peony rica ederim..
güzel yapmışlar ben de teşekkür ediyorum ;)

feyko dedi ki...

merhaba,bikaç sene önce ben böyle bi ürün kullanmıstım.adı frosting gel,yanlış hatırlamıorsam tex&co markasınındı.bu marka bauhausda satılıo,oraya bakabilirsin..

zizim bizim dedi ki...

feyko bauhaus'a bir türlü bakamadım ama marka ismi ile frosting gel tanımı çok işime yarayacak. bilgi için çoook teşekkür ederim :)